Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

MOZE Nargile Takımı Breeze PRO - White Grey | HookahTurk

MOZE Nargile Takımı Breeze PRO - White Grey Moze Nargile Markası bir Alman Markasıdır. Breeze Two Modeli 304 Çelik ve Epoksi malzemelerinden üretilmiştir.   Bir Nargile - Dört Farklı

MOZE Nargile Breeze PRO - Grey White

MOZE Nargile Breeze PRO - Grey White
MOZE Nargile Breeze PRO - Grey White
Ücretsiz Kargo TÜKENDİ
MOZE Nargile Breeze PRO - Grey White
MOZE Nargile Breeze PRO - Grey White
MOZE Nargile Breeze PRO - Grey White
2.799,00₺
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Stok Kodu: Mozebreezeprowg

Alman markası Moze Breeze Pro, kolay kullanımı ve modern tasarımı ile Breeze serisinin en son versiyonunu satışa sundu. Eşsiz görünüm ve görsel şölen sunan tahliyeleriyle huzurlarınıza. Artık tahliyeyi değiştirmek için parçaları söküp takmanıza gerek yok. Breeze Pro ile ser borusunu hafifçe çevirerek tahliyenin yönünü kolayca değiştirebilirsiniz. 

Pro modeli PushToPurge özelliği ile size uzun zamandır beklenen bir özelliği de getiriyor – göbekteki düğmeye basarak üflediğinizde, ser borusunun ve lülenin içindeki dumanı tahliye edebiliyorsunuz.Göbekte artık 304 Çelik olarak tasarlandı.

Moze Breeze Pro’nun başlıca tahliye seçenekleri ve diğer özellikleri:

Göbekten Tahliye: Bu tahliyede, duman, göbekten tepsi altına doğru yükselir. Bu tahliye için ser borusu sağa döndürülür .

Rainfall Tahliyesi: bu tahliyede duman, tepsi altından şişeye doğru yapılır. Bunun için ser borusu sola, tepsi sağa çevrilir.

Tepsiden tahliye: Duman, küçük ve büyük tepsiler arasındaki boşluktan çıkar. Bunu yapmak için, ser borusu ve tepsi sola döndürülür.

En rahat çekim: Breeze Pro yalnızca görünümüyle değil performansıyla da etkileyicidir. Breeze Two ile karşılaştırıldığında Breeze Pro, basit çekim ve tahliye sistemi ile daha rahat bir çekim ve tahliye sunar.

Ayarlanabilir difüzör: Moze Breeze Pro'nun difüzörü her iki taraftan çıkarılabilir ve vidalanabilir. Bu, nargile içerken sessiz veya fokurdamalı isteyip istemediğinizi seçmenizi sağlar. Fokurtulu tercih ederseniz, difüzörü delikler tabana bakacak şekilde vidalamanızı öneririz.
 

Kutu içeriği:

Nargile Takımı ve Şişe (40 CM)

Marpuc

HookahTurk Soft Touch Hortum [HEDİYE]

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.