Siparişim Ne Zaman Ulaşır?

Siparişleriniz yoğunluğa göre 1-3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi Aras Kargo sorumluluğu altındadır.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra siparişlerim kısmında kargo durumunuzu ve takip numaranızı görebilirsiniz. "Kargoya verildi" ibaresi görüldükten 6 saat sonra takip numarası belirecektir.

Lütfen sürekli telefonla veya mesaj yoluyla sormak yerine siparişlerim kısmında otomatik olarak takip ediniz. Kargonuzun ne zaman çıkarılacağı hakkında bilgi verememekteyiz. 1-3 iş günü içinde kargoya verileceğini öngörünüz. Siparişinizin kargolanması 3 iş gününü geçer ise bize ulaşabilirsiniz.

Kargo Ücreti Ne Kadar Tutar?

Aras Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. Kargo ücreti kargonuzun büyüklüğüne ve şehrinizin uzaklığına göre belirlenmektedir.

Ortalama Anlaşmalı fiyatlar (KDV Hariç):

0-1 Desi 6,95₺
2-5 Desi 11,65₺
6-15 Desi 18.25₺
16-30 Desi 26.50₺
 

Siparişim Kargoda Kırılır veya Zarar Görürse?

Kargonuzu teslim aldığınız ilk 1 saat içinde bizlere siparişinizin zarar gördüğünü veya kırıldığını fotoğraf veya video ile bildirirseniz siparişinizin yenisini gönderiyoruz..

İade Şartları Nedir?

Siparişinizi eğer kullanmadıysanız 7 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz. Kullanılmış ürünler malesef iade alınmamaktadır. Ödemeniz 7 iş gününde hesabınıza geri aktarılacaktır.