Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat Bilgileri - HookahTurk | HookahTurk

Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi Sürat Kargo sorumluluğu altındadır.Toplam 750₺ ve Üzeri Siparişiniz KARGO ÜCRETSİZToplam 749₺ ve Altında Sabi

Teslimat ve Değişim Koşulları

 Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi SÜRAT Kargo sorumluluğu altındadır. Siparişinizin durumunu ve Kargo Takip Kodunu Siparişlerim menüsünde görebilirsiniz. Kargoya verildi ibaresinden sonra 6 saat içinde takip no girilir.

 Toplam 1000₺ ve Üzeri Siparişiniz KARGO ÜCRETSİZ

 Toplam 999₺ ve Altında Sabit Kargo Ücreti 100,00₺

 İade edeceğiniz TÜM siparişlerinizde firma tarafımızdan size ürün gönderilirken ödenen Kargü ücreti ve sizin bize ürünü geri gönderdiğinizde oluşan Kargo Ücreti düşülerek iadeniz yapılır. (Keyfi ve zarara uğratma amaçlı siparişlerin önüne geçebilmek adına.)

 İade edeceğiniz Ürün Kullanılmamış olmalıdır.

 Kargonuzu alırken teslim fişi imzalandıktan sonra kolinin kargo görevlisi huzurunda açılması, eksik, hatalı ürün, kırık bozuk varsa tespit tutanağı tutulmasını istemeniz gerekmektedir. Kırık veya hasarlı ürünlerin tazmini kargo şirketince yapılır.