Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Gizlilik İlkeleri - HookahTurk | HookahTurk

Gizlilik İlkeleri - Bu site, T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.Gerek web sitemizi kullanırken, gerek her türlü iletişim formlarını doldurarak, gerekse başka yollarla tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin, T.C. Anay

Gizlilik İlkeleri

Bu site, T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.


Gerek web sitemizi kullanırken, gerek her türlü iletişim formlarını doldurarak, gerekse başka yollarla tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin, T.C. Anayasası, ülkemizin taraf olduğu ilgili uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) başta olmak üzere ilgili mevzuat çerçevesinde güvenliğinin sağlanmasına önem vermekteyiz.

İnternetten bize ulaştıracağınız kişisel (isim, telefon, faks, adres, e-mail, demografik bilgiler vs.) bilgilerinizin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını Hookahturk olarak teyit ve taahhüt ederiz.

Hookahturk.com tarafından yayımlanan www.hookahturk.com sitesinde kullanıcıların faydalanması için üçüncü tarafların web sitelerine bağlantılar bulunmaktadır. Bu bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir, gizlilik esasları bağlantıların kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan www.hookahturk.com sorumlu tutulamaz

Sitede bulunan her türlü bilgi, uygun referanslar verilmek kaydıyla kullanılabilir.Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.