Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Nargile Takımları - HookahTurk | HookahTurk

Nargile Takımı ve Çelik Nargile Steamulation, Amotion, Mr.Eds, Alpha, HookahJohn gibi Dünya Markaları En Uygun Fiyatlarla.

Nargile Takımları

Mr.Eds Bigboss Pro X 4  [HEDİYELİ TAM SET]
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Bigbossprox4
Mr.Eds Bigboss Pro X Modeline Yeni Özellikler ve zengin kutu içeriği eklendi ve BigBoss Pro X 4 Adını aldı.BigBoss Pro X 4 Modeli özellikleri ve Kutu İçeriği:- Gizli Şerbet Tutucu- Daha Kalın Tepsi- Mr.Eds Bowls Pars Lüle- Soft Touch Silikon Hortum- Soft Touch ..
5.999,00₺ 6.500,00₺
Steamulation Ultimate Nargile Takımı
Ücretsiz Kargo TÜKENDİ
Stok Kodu: Steamulation-ultimate
Alman Nargile Markası Steamulation Pro X Serisinden sonra 7 Yılda yapılan tüm yenilikleri ULTIMATE modelinde birleştirdi. Steamulation Ultimate Nargilelerin evrimindeki yeni doruk noktası.Nargileler için en modern iki göbek teknolojisi olan SteamClick 360° ve Xpansion Steamulatin ..
10.500,00₺
Steamulation Xpansion Mini Nargile Takımı
Ücretsiz Kargo TÜKENDİ
Stok Kodu: Steamulation-xpansion
Alman Markası Steamulation tarafından üretilen Xpansion Mini modeli marka tarafından yapılmış ilk geleneksel contalı göbeğe sahip modeldir. Geleneksel geçmeli nargile sisteminde Xpansion teknolojisi ile devrim yaratıldı. Geleneksel geçmeli nargilede, göbek genellikle sıkı veya gevşek b..
4.799,00₺
Alpha Beat - Nargile Takımı
Ücretsiz Kargo TÜKENDİ
Stok Kodu: 866
Alpha Beat Nargile Takımı Rus markası Alpha tarafından üretmiştir. Küçük boyutuyla masaüstü kullanıma uygundur. Taşıması kolay ve portatiftir.Metal Kısımları paslanmaz çelikten üretmiş bir Çelik Nargile Takımıdır.Kutu içeriği tam settir. Takım, marpuc, hortum ve şişe bulunur.Ser milinin..
6.500,00₺
Alpha Beat Vandal Nargile Takımı
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: 1130
Alpha Beat Nargile Takımı Rus markası Alpha tarafından üretmiştir. Küçük boyutuyla masaüstü kullanıma uygundur. Taşıması kolay ve portatiftir. Vandal serisi metal kısımları gold olan özel seridir.Metal Kısımları paslanmaz çelikten üretmiş bir Çelik Nargile Takımıdır.Kutu içeriğinde Takı..
6.500,00₺
Alpha Hookah X - Houston
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: alphahouston
Rus Markası Alpha Hookah Rusya'nın en iyi nargile takımlarından biridir. Alpha X serisi ser üzerinde ve tepside özel motifler bulunan modelidir. Kutup gecesi yaklaşıyor ve roketimiz ağaçların arasından uzaya, yıldızların kendisine doğru ilerliyor! Ayrıntılardaki yıldızlar, en güzel doğa ol..
6.500,00₺
Alpha Hookah X F*ck Fakes
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: alphafakes
Rus Markası Alpha Hookah Rusya'nın en iyi nargile takımlarından biridir. Alpha X Fakes Ünlü markanın sahteleri ile dalga geçme fikrinden ilham alan sıradışı bir görünüm.Boyutlar: Ser dış çapı 14 mm'dir. İskeletin iç çapı13 mm'dir. Bu modelin şişesiz boyu 42 cm'dir. Ayırt edici özellikleri: Mode..
6.500,00₺
Alpha X - Artist Florida Nargile Takımı
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Alpha-artist-florida
Rus Markası Alpha Hookah Rusya'nın en iyi nargile takımlarından biridir. Alpha X Artist serisi ser üzerinde ve tepside özel motifler bulunan modelidir.Boyutlar: Ser dış çapı 14 mm'dir. İskeletin iç çapı13 mm'dir. Bu modelin şişesiz boyu 42 cm'dir. Ayırt edici özellikleri: Model X için 20'den fa..
6.500,00₺
Amotion Flash Bang - Amber
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Amotion-flashbanga
Amotion Flash Bang Flaş bombası şeklinde tasarlanmıştır. Tahliyesi ve görüntüsü gerçekten el bombasını andırmaktadır. Alman markası Moze tarafından üretilen bir markadır. Amber Rengi Sarı ve Kırmızı renk detaylarına sahiptir.Amotion Flash Bang size özel bir tasarım konsepti ve yüksek kalit..
5.999,00₺
Amotion Flash Bang - Arctic
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Amotion-flashbangac
Amotion Flash Bang Nargile Takımı Flaş bombası şeklinde tasarlanmıştır. Tahliyesi ve görüntüsüyle gerçekten el bombasını andırmaktadır. Alman markası olan Moze tarafından üretilen bir markadır. Teal Rengi Yeşil ve Sarı renk detaylarına sahiptir.Amotion Flash Bang size özel bir tasarım kons..
5.999,00₺
Amotion Flash Bang - Orchid
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Amotion-flashbango
Amotion Flash Bang Nargile modeli Flaş bombası şeklinde tasarlanmıştır. Tahliyesiyle ve görüntüsüyle gerçekten el bombasını andırmaktadır. Alman markası Moze tarafından farklı marka olarak üretilmektedir. Orchid Rengi Pembe ve Mavi renk detaylarına sahiptir.Amotion Flash Bang size özel bir..
5.999,00₺
Amotion Flash Bang - Teal
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Amotion-flashbangt
Amotion Flash Bang Nargile Takımı tıpkı Flaş bombası şeklinde tasarlanmıştır. Tahliyesi ve dış görüntüsü gerçekten el bombasını andırır. Alman markası Moze tarafından üretilmektedir. Teal Rengi Turkuaz ve Mor renk detaylarına sahiptir.Amotion Flash Bang size özel bir tasarım konsepti ve yüksek ..
5.999,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 45 (4 Sayfa)