Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Közlük | HookahTurk

Közlük -

Közlük

Stok Kodu: 1109
Fransız markası El-badia tarafından üretilen ARC V2 Közlük hem tel yanmaz ile kullanılan çok delikli lülelerde, hem de kaloud tarzı HMD’ler ile kullanılan lülelerde kullanım sağlamaktadır. Özel aparatları sayesinde iki türlü de kullanabilirsiniz.KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızc..
500,00₺
Stok Kodu: 610
Alman markası badcha közlükler dünya'nın en kaliteli tel yanmaz közlüğüdür.KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi Sürat Kargo sorumluluğu altındadır. Siparişinizin durumunu ve Kargo takip nu..
250,00₺
Kaloud Lotus I+ Gold
TÜKENDİ
Stok Kodu: 936
Amerikan markası Kaloud'a ait Lotus közlük ısıyı dengeli bir şekilde ileterek harika performans sağlar. Gold rengidir. KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi Sürat Kargo sorumluluğu..
999,00₺
Stok Kodu: lotusrep
Lotus közlük orjinale en yakın birebirdir...
199,00₺
Mattpear Kolodka Közlük
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: 1092
Rus markası olan Mattpear’a ait Kolodka son derece kaliteli bir malzemeden üretilmiştir.Tasarımı sayesinde külleriniz tütünün üzerine düşmez ve profesyonel bir içim yapmanızı sağlar.KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya te..
1.299,00₺
Stok Kodu: 2001
Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir. Optimun ısı yönetimi sağlar. İç kısımda Kömürünüzün kararmamasını sağlayan çıkıntılar vardır.KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi Sürat Kargo ..
750,00₺
Stok Kodu: 3001
Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir. Optimun ısı yönetimi sağlar. İç kısımda Kömürünüzün kararmamasını sağlayan çıkıntılar vardır.KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi Sürat Kargo ..
950,00₺
Stok Kodu: nagrani-aircraft
 Rus Markası Na Grani ilk defa çelik malzemeden Isıya dayanıklı Rus aromaları için bir közlük yapmıştı.  Na Grani & Aircraft Tobacco arasındaki işbirliğiyle üretilen Yeni HMD,  Havacılıkta kullanılan D16T Aliminyumdan üretildi. Duralumin, özellikle havacılık ve uzay endüstrisinde ..
675,00₺
Quasar RAAS 2
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Quasar-Raas-2
Fransız Markası Quasar tarafından üretilen RAAS 2 Termal Lüle ve Közlük Seti !Yeni aerodinamik tasarım ve patentli hava akışı teknolojisi, RAAS'ı ideal termal kafa haline getiriyor. RAAS, stabil bir lezzet deneyimi yaşatmakta.Patentli teknoloji yoğun ve stabil bir içim sunar:- Eşsiz hava a..
2.399,00₺
Stok Kodu: Quasarreplika
Quasar Raas Replika Orjinale en yakın replikadır.Orjinaline %90 benzerdir...
750,00₺
Quasar RAAS x Social Smoke
Ücretsiz Kargo TÜKENDİ
Stok Kodu: Quasar-social
Fransız Markası Quasar tarafından üretilen RAAS Termal Lüle ve Közlük Seti.Quasar Raas'ın Social Smoke versiyonu Amerika'nın en iyi markalarından biriyle yapılan işbirliği ile ortaya çıktı. Rengi Gri oldu. Kapağın ortasında ise Kocaman bir Social Smoke Logosu sizi karşılıyor. Kapakta&n..
2.250,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)