Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Quasar Raas 2 Lüle ve Közlük Seti | HookahTurk

Fransız Markası Quasar tarafından üretilen RAAS Termal Lüle ve Közlük Seti.

Quasar Raas 2

Quasar Raas 2
Quasar Raas 2
Quasar Raas 2
Ücretsiz Kargo
Quasar Raas 2
Quasar Raas 2
Quasar Raas 2
Quasar Raas 2
2.399,00₺
  • Stok Durumu: Stokta
  • Stok Kodu: Quasar-Raas-2

Fransız Markası Quasar tarafından üretilen RAAS 2 Termal Lüle ve Közlük Seti !

Yeni aerodinamik tasarım ve patentli hava akışı teknolojisi, RAAS'ı ideal termal kafa haline getiriyor. RAAS, stabil bir lezzet deneyimi yaşatmakta.

Patentli teknoloji yoğun ve stabil bir içim sunar:

- Eşsiz hava akışı yönetimi, kendi kendini düzenleyen ısıtmaya izin verir.
- Isıtma sisteminin çift kanalı küllerin düşmesini engelleyerek tatların bozulmasını engeller.

15 ila 20 gram arasında kapasitesi vardır.. Silikon alt kısmı tüm nargilelere uyar.

QUASAR RAAS 2'nin dayanıklılığı ve ömrü güçlendirildi.  QUASAR RAAS 2'nin dikkate değer bir farkı, gelişmiş ve daha rahat hava akışı sunmasıdır.  QUASAR RAAS 2 ayrıca daha güvenli ve daha rahat bir tutuş için güçlendirilmiş silikon halkalara sahiptir.  Son olarak QUASAR RAAS 2, ısıyı mükemmel şekilde koruyan ve ömrünü uzatan zarif antrasit gri kaplamayla kaplanmıştır.

Not : Quasar közlüğün içine 3 adet küp kömür sığsa bile biz, onenation gibi ısısı yüksek kömür kullanıyorsanız İki tane küp kömür kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Lüle özellikle cam kısmı sıcak iken soğuk suyla, soğuk iken sıcak suyla yıkamayınız. Ani ısı değişimlerinden korumanız gerekmektedir.

Üst Kapağı ve ısı yönetim cihazını su veya aşındırıcı ürünlerle yıkamayınız. Soğuduğunda, kapağın iç kısmına ve ısı yönetim cihazına üfleyerek külleri dağıtın. Kaplamaya zarar vermemek için ısı yönetim cihazının altındaki kalıntıları temizlemek için bulaşık teli veya metalik sünger kullanmayın. Sadece cam hazne ve silikon konektör su ile yıkanabilir. Cam kasenin kenarlarındaki siyah artıkları çıkarmak için çelik yün kullanın. Cam kaseyi su ve temizleyici karışımına batırabilirsiniz. Kullanım için talimatlar Seans sırasında ve hemen sonrasında metal kısımlara veya korumasız cama dokunmayın. Kapağı, ısı yönetim cihazını ve hazneyi her zaman silikon elemanları kullanarak tutun. Metal parçaları ısıya dayanıklı yüzeyler üzerine yerleştirin. Parçaların hiçbirini kömür rezisyansının veya başka bir ısı kaynağının üzerine koymayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.