Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Alpha X Hookah Nargile Takımı - HookahTurk | HookahTurk

Rus Markası Alpha X Nargile Takımları Artist, Neon, Houston gibi tüm model ve aksesularıyla sizlerle.

Alpha Hookah Nargile Takımı

Stok Kodu: 930
Olmazsa olmaz haline gelen nargileleriyle tanınan Alpha Hookaha markası, bu sefer de eşsiz bir Nargile aksesuarı sunuyor: Nargile maşası Cyber! Hookah Alpha Hookah X Cyber ​​ile eşleşen bu Japon esintili kıskaç, açıkça bir mangadan çıkmış bir şeye benziyor. Paslanmaz çelikten yapılmış Cyber ​​klips,..
399,00₺
Alpha Beat - Nargile Takımı
Ücretsiz Kargo TÜKENDİ
Stok Kodu: 866
Alpha Beat Nargile Takımı Rus markası Alpha tarafından üretmiştir. Küçük boyutuyla masaüstü kullanıma uygundur. Taşıması kolay ve portatiftir.Metal Kısımları paslanmaz çelikten üretmiş bir Çelik Nargile Takımıdır.Kutu içeriği tam settir. Takım, marpuc, hortum ve şişe bulunur.Ser milinin..
3.899,00₺
Alpha Beat Vandal Nargile Takımı
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: 1130
Alpha Beat Nargile Takımı Rus markası Alpha tarafından üretmiştir. Küçük boyutuyla masaüstü kullanıma uygundur. Taşıması kolay ve portatiftir. Vandal serisi metal kısımları gold olan özel seridir.Metal Kısımları paslanmaz çelikten üretmiş bir Çelik Nargile Takımıdır.Kutu içeriği tam set..
5.750,00₺
Alpha Hookah X - Houston
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: alphahouston
Rus Markası Alpha Hookah Rusya'nın en iyi nargile takımlarından biridir. Alpha X serisi ser üzerinde ve tepside özel motifler bulunan modelidir. Kutup gecesi yaklaşıyor ve roketimiz ağaçların arasından uzaya, yıldızların kendisine doğru ilerliyor! Ayrıntılardaki yıldızlar, en güzel doğa ol..
5.500,00₺
Alpha Hookah X F*ck Fakes
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: alphafakes
Rus Markası Alpha Hookah Rusya'nın en iyi nargile takımlarından biridir. Alpha X Fakes Ünlü markanın sahteleri ile dalga geçme fikrinden ilham alan sıradışı bir görünüm.Boyutlar: Ser dış çapı 14 mm'dir. İskeletin iç çapı13 mm'dir. Bu modelin şişesiz boyu 42 cm'dir. Ayırt edici özellikleri: Mode..
5.500,00₺
Alpha X - Artist Florida Nargile Takımı
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Alpha-artist-florida
Rus Markası Alpha Hookah Rusya'nın en iyi nargile takımlarından biridir. Alpha X Artist serisi ser üzerinde ve tepside özel motifler bulunan modelidir.Boyutlar: Ser dış çapı 14 mm'dir. İskeletin iç çapı13 mm'dir. Bu modelin şişesiz boyu 42 cm'dir. Ayırt edici özellikleri: Model X için 20'den fa..
5.500,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)