Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Shishabulls Nargile Takımları | HookahTurk

Shishabulls Nargile Takımları

Shishabulls

ShishaBulls - PerformaX Nargile Tam Set
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: performax
Shishabulls PerformaX 304 Çelikten imal edilmiş 4 çıkışlı Nargile Takımıdır. 16 delikli difüzörü sayesinde Mükemmel bir çekim ve tahliye'ye sahiptir. Kutu içeriği Tam Set:Nargile TakımıŞişeMarpuçSoft Touch Silikon hortumSiyah LüleKözlükMaşaHortum YayıUzunluk: 55 CMAğırlık: 4,5 KGÜRÜNÜN İNCELEME..
3.499,00₺ 4.000,00₺
ShishaBulls - TURKO Nargile Takımı
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Turko
ShishaBulls TURKO Nargile Takımı Tradi modeli olarak üretilmiştir. Pas, yosun ve kir akan kahveci takımlarından bıktınız mı? Moden bir kahveci takım mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise TURKO tam size göre. Deri marpuç ile tad oturtun ve aroma yoğunluğunun doruklarına çıkın.304 Titanyum Çelikten üreti..
4.500,00₺
ShishaBulls - PerformaX - Titanium Gold Tam Set
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: performaxgold
Shishabulls PerformaX Titanium serisi 304 Çelikten imal edilmiş 4 çıkışlı Nargile Takımıdır. Özel Gold Renk Titanyuma sahiptir. Paslanmaya karşı ömür boyu garantilidir. 16 delikli difüzörü sayesinde Mükemmel bir çekim ve tahliye'ye sahiptir. Kutu içeriği Tam Set:Nargile TakımıŞişeMarpuçSof..
4.500,00₺
ShishaBulls - PerformaX - Titanium Rainbow Tam Set
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: performaxrainbow
Shishabulls PerformaX Titanium serisi 304 Çelikten imal edilmiş 4 çıkışlı Nargile Takımıdır. Özel Rengaren Rainbow Titanyuma sahiptir. Paslanmaya karşı ömür boyu garantilidir. 16 delikli difüzörü sayesinde Mükemmel bir çekim ve tahliye'ye sahiptir. Kutu içeriği Tam Set:Nargile TakımıŞişeMarpuçS..
4.500,00₺
Stok Kodu: turkosise
Shishabulls Turko ve Diğer conta ile geçmeli takımlara uygun şişe...
799,00₺
ShishaBulls Mood - Carbo Nargile Takımı
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: 721
ShishaBulls Mood ile karakterinizi yansıtın! Yerli bir marka olan ShishaBulls sizler için en yüksek kalitede, sıradışı tasarımlar kullanılarak üretilmiştir.Metal parçaları 304 Paslanmaz Çeliktir. Ser üzerinde bulunan karbon kısımlar gerçek karbondur.Oldukça rahat bir çekim sun..
1.999,00₺
Stok Kodu: performaxsise
ShishaBulls PerformaX Nargile Takımına Ait Bileziksiz Yedek Şişe ..
599,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)