Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Alpha Hookah X Houston Nargile Takımı | HookahTurk

Alpha Hookah X Houston Nargile Takımı - Rus Markası Alpha Hookah Rusya'nın en iyi nargile takımlarından biridir.

Alpha Hookah X Houston

Alpha Hookah X Houston
Alpha Hookah X Houston
Ücretsiz Kargo
Alpha Hookah X Houston
Alpha Hookah X Houston
Alpha Hookah X Houston
6.500,00₺
  • Stok Durumu: Stokta
  • Stok Kodu: alphahouston

Rus Markası Alpha Hookah Rusya'nın en iyi nargile takımlarından biridir. Alpha X serisi ser üzerinde ve tepside özel motifler bulunan modelidir. Kutup gecesi yaklaşıyor ve roketimiz ağaçların arasından uzaya, yıldızların kendisine doğru ilerliyor! Ayrıntılardaki yıldızlar, en güzel doğa olaylarından biri olan kuzey ışıklarını temsil eder. Tepsi, dekoratif kaplama, marpuç benzer konseptte dekore edilmiştir.

T Su ile temas eden tüm parçalar (iç ve alt ser borusu, difüzör, iskelet, hazne bağlantısı, ağızlık üzerindeki ağızlık) yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ağızlık ve dekoratif kaplama eloksallı alüminyumdan yapılmış, toz boya ile boyanmıştır. tepsi paslanmaz çelikten yapılmıştır ve ayrıca ısıya dayanıklı toz boya ile kaplanmıştır.

Boyutlar: Ser dış çapı 14 mm'dir. İskeletin iç çapı13 mm'dir. Bu modelin şişesiz boyu 42 cm'dir. Ayırt edici özellikleri: Model X için 20'den fazla renk seçeneği mevcut olup, her müşteriye kendine özel bir şey seçme şansı verir. Çıkarılabilir bir difüzör, taslağı ayarlamanıza olanak tanır: yoğun klasikten difüzöre, daha hafif. Orijinal dikey üfleme sistemi. Gerçek bir estetik zevk! Yüksek kaliteli modern malzemeler, düzenli kullanımda bile mükemmel tat aktarımı ve dayanıklılık sağlar. Çok kompakt, taşıması kolay model. Model X, daha fazla kullanım kolaylığı için manyetik bir konektör sistemine sahiptir ve hortumun dışarı çıkma olasılığını ortadan kaldırır. sanat olarak paketleme Her detayın önemli olduğuna inanıyoruz ve anlam dolu şık bir kutu ürünümüzün değerini vurguluyor. Sadece gitmesine izin vermek istemeyeceksin.

Sitemizden istediğiniz bir rus şişesi ile kombin yapabilirsiniz.

Kutu iceriği:

Takım

Marpuc

Soft Touch Silikon Hortum

Şişe

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.