Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

HookahJohn Retro Harmony - sunburst | HookahTurk

HookahJohn Retro Harmony - sunburst - HookahJohn -  Türkiye’deki nargile kullanıcılarının çoğu toprak yada kalitesiz seramik lüleler kullanmaktalar. Bu tarz lüleler tütünden tam performans alamama

HookahJohn Retro Harmony - Sun Burst

HookahJohn Retro Harmony - Sun Burst
2-3 Gün İçerisinde
HookahJohn Retro Harmony - Sun Burst
699,00₺
  • Stok Durumu: 2-3 Gün İçerisinde
  • Stok Kodu: 402

 Türkiye’deki nargile kullanıcılarının çoğu toprak yada kalitesiz seramik lüleler kullanmaktalar. Bu tarz lüleler tütünden tam performans alamamanıza, tütünü erken yakmanıza veya lülenin alt kısmında yanmamış tütünlerinizin kalmasına sebep olabilir. Topraktan yapılan lülelerinizde bir süre sonra hoş olmayan kusmalar meydana gelir. Bu hem görüntü açısından hem de sağlık açısından sorun teşkil eder. Tamamen seramik lüleler ise tütününüzün erkenden yanmasına, içim sürenizin kısalmasına neden olur. Bu durumun en önemli sebebi lülenizin ısı yönetim ve dağıtım yeteneğidir. HookahJohn Lüleler, nargile tütünlerinize yönelik en iyi ısı kontrolü ve dağılımı sağlamak amacıyla 1. Sınıf Amerikan beyaz killerinden seçilen özel bir formüle ve karışıma sahip kilden üretilmektedir. Aynı şekilde üzerindeki kaplama da Amerika menşeili özel bir kaplamadır. Bu iki özel materyal ısının lüleye düzgün ve dengeli şekilde yayılmasını sağlar ve içtiğiniz tütünden tam performans alırsınız. Üretim süreci tamamen Amerikalı kil ustalarının hünerli el işçiliğine dayalıdır.

 HookahJohn Retro Harmony modeli, markanın sektördeki amiral gemisi lüledir. Orta ve üst segmentteki tüm tütün markaları ile kullanıma uygundur. Sahip olduğu Phunnel tasarımı ile mükemmel çekim rahatlığı sunar. Şerbetinizin alta akmasını engeller. Tütününüze ve tercihinize bağlı olarak Folyo ve Lotus kloud, ignis tarzı tüm HMD’ler (Isı Yönetim Araçları) ile kullanıma uygundur. Lotus ve İgnis ölçülerindeki tüm HMD’ler ile tam uyum sağlar. Tütün doldurma tekniğinize bağlı olarak 15-20gr arası tütün alır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.