Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

HookahJohn Ferris - Coal Minor | HookahTurk

HookahJohn Ferris - HookahJohn -  Türkiye’deki nargile kullanıcılarının çoğu toprak yada kalitesiz seramik lüleler kullanmaktalar. Bu tarz lüleler tütünden tam performans alamama

HookahJohn Ferris - Coal Minor

HookahJohn Ferris - Coal Minor
TÜKENDİ
HookahJohn Ferris - Coal Minor
699,00₺
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Stok Kodu: 573

 Türkiye’deki nargile kullanıcılarının çoğu toprak yada kalitesiz seramik lüleler kullanmaktalar. Bu tarz lüleler tütünden tam performans alamamanıza, tütünü erken yakmanıza veya lülenin alt kısmında yanmamış tütünlerinizin kalmasına sebep olabilir. Topraktan yapılan lülelerinizde bir süre sonra hoş olmayan kusmalar meydana gelir. Bu hem görüntü açısından hem de sağlık açısından sorun teşkil eder. Tamamen seramik lüleler ise tütününüzün erkenden yanmasına, içim sürenizin kısalmasına neden olur. Bu durumun en önemli sebebi lülenizin ısı yönetim ve dağıtım yeteneğidir. HookahJohn Lüleler, nargile tütünlerinize yönelik en iyi ısı kontrolü ve dağılımı sağlamak amacıyla 1. Sınıf Amerikan beyaz killerinden seçilen özel bir formüle ve karışıma sahip kilden üretilmektedir. Aynı şekilde üzerindeki kaplama da Amerika menşeili özel bir kaplamadır. Bu iki özel materyal ısının lüleye düzgün ve dengeli şekilde yayılmasını sağlar ve içtiğiniz tütünden tam performans alırsınız. Üretim süreci tamamen Amerikalı kil ustalarının hünerli el işçiliğine dayalıdır.

 HookahJohn Ferris modeli, çanağındaki ekstra katman ile Lotus kloud, ignis tarzı tüm HMD’ler (ısı yönetim araçları) için lülede tam konumlanma sağlar. Rahatça tek bir hareket ile HMD’nizi lüleye oturtabilecek ve tütününüzün rahat nefes alması için gerekli boşluğa sahip olmasını sağlayacaksınız. Ferris ayrıca Folyo ile kullanımda da aynı şekilde iyi bir performans vermektedir. Doldurma tekniğinize bağlı olarak 20-25gr arası tütün alır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.