Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

HookahJohn 80feet ESPANA | HookahTurk

HookahJohn 80feet ESPANA - HookahJohn -  Türkiye’deki nargile kullanıcılarının çoğu toprak yada kalitesiz seramik lüleler kullanmaktalar. Bu tarz lüleler tütünden tam performans alamama

HookahJohn 80feet ESPANA - Ocean Mint

HookahJohn 80feet ESPANA - Ocean Mint
TÜKENDİ
HookahJohn 80feet ESPANA - Ocean Mint
699,00₺
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Stok Kodu: 617

 Türkiye’deki nargile kullanıcılarının çoğu toprak yada kalitesiz seramik lüleler kullanmaktalar. Bu tarz lüleler tütünden tam performans alamamanıza, tütünü erken yakmanıza veya lülenin alt kısmında yanmamış tütünlerinizin kalmasına sebep olabilir. Topraktan yapılan lülelerinizde bir süre sonra hoş olmayan kusmalar meydana gelir. Bu hem görüntü açısından hem de sağlık açısından sorun teşkil eder. Tamamen seramik lüleler ise tütününüzün erkenden yanmasına, içim sürenizin kısalmasına neden olur. Bu durumun en önemli sebebi lülenizin ısı yönetim ve dağıtım yeteneğidir. HookahJohn Lüleler, nargile tütünlerinize yönelik en iyi ısı kontrolü ve dağılımı sağlamak amacıyla 1. Sınıf Amerikan beyaz killerinden seçilen özel bir formüle ve karışıma sahip kilden üretilmektedir. Aynı şekilde üzerindeki kaplama da Amerika menşeili özel bir kaplamadır. Bu iki özel materyal ısının lüleye düzgün ve dengeli şekilde yayılmasını sağlar ve içtiğiniz tütünden tam performans alırsınız. Üretim süreci tamamen Amerikalı kil ustalarının hünerli el işçiliğine dayalıdır.

 HookahJohn 80 Feet ESPANA modeli 80feet serisinin limitli sayıda üretilmiş en son versiyonudur. İspanyol nargile içicilerinin tavsiyeleri gözönünde bulundurularak klasik 80feet serisinin biraz daha derin versiyonu olarak üretildi. Adına da 80feet ESPANA denildi. Her türlü tütün ceşiti ile mükemmel performans verir. Dar çanak yapısı nedeniyle Lotus kloud, İgnis tarzı HMD’ler (ısı yönetim araçları) ile kullanımı da performanslı olsa da pek tavsiye edilmez, Folyo ile kullanımı önerilir. Folyo üzeri Provost en iyi kurulum olacaktır. Tel yanmaz ile de kullanilabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.