Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Amotion Roam Nargile Takımı - Cobalt Travel Set - HookahTurk | HookahTurk

Amotion Nargile Takımı Roam Modeli Alman Markası Moze tarafından üretilmiştir. Amotion Roam, mükemmel bir travel nargiledir.

Amotion Roam - Cobalt Travel Set

Amotion Roam - Cobalt Travel Set
Ücretsiz Kargo TÜKENDİ
Amotion Roam - Cobalt Travel Set
3.650,00₺
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Stok Kodu: Roamcobaltset

Amotion Roam, mükemmel bir travel nargiledir. İster sahilde, ister parkta veya kampta Amotion Roam, her durumda size eşlik eder ve size en iyi nargile keyfini sunar.

Roam ayrıca kir ve diğer etkilerden de zarar görmez, çünkü seyahat nargilelerinde dış mekandaki dayanıklılık mutlak önceliğe sahiptir. Yumuşak dokunuşlu yüzeyin temizlenmesi kolaydır ve her türlü kire dayanıklıdır. Bu nedenle, Roam'ınızın nerede kullanılacağı konusunda endişelenmenize gerek yok.

Yüksek dayanıklılık seviyesinin yanı sıra, ihtiyacınız olan her şeyi sunan tam teşekküllü bir nargiledir. Çok rahat bir içime ve tahliyeye sahiptir.

 

KUTU İÇERİĞİ:

Nargile Takımı

Soft Touch Hortum

Soft Touch & Çelik Marpuç

Taşıma Çantası

 

Boyutlar: 

Yükseklik 16CM

Çap 10CM

Ağırlık 1200G

 

UYARI:

Uzun süreli kullanımda yumuşak dokunuşlu yüzey aşınabilir. Ayrıca yoğun kirlenme ve yanlış kullanım yüzeyde veya malzemede kalıntı bırakabilir. Yüksek dirence rağmen, bu nedenle, farklı yüzey yapısını uzun süre muhafaza etmesi için nargilenin dikkatli bir şekilde kullanılmasını öneriyoruz. Uygunsuz/aşırı kullanımdan kaynaklanan şikayetler/şikayetler garanti kapsamı dışındadır. Bu gibi durumlarda sorumluluk müşteriye aittir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.