Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Steamulation Ultimate Nargile Takımı - HookahTurk | HookahTurk

Steamulation Ultimate Modeli 7 Yılda Yapılan Tüm Yenilikleri İçeren Nargile Takımı En Uygun Fiyata

Steamulation Ultimate

Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Ücretsiz Kargo TÜKENDİ
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
Steamulation Ultimate
10.500,00₺
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Stok Kodu: Steamulation-ultimate

Mevcut Seçenekler:

Alman Nargile Markası Steamulation Pro X Serisinden sonra 7 Yılda yapılan tüm yenilikleri ULTIMATE modelinde birleştirdi. Steamulation Ultimate Nargilelerin evrimindeki yeni doruk noktası.

Nargileler için en modern iki göbek teknolojisi olan SteamClick 360° ve Xpansion Steamulatin Ultimate modelinde birleştirildi! Yani Takımınızı Rus Tarzı contalı şişelere de takabilrsiniz!

Steamulation Ultimate modelinde MOON Gravity teknolojisiyle hava akışı rahatlatıldı. Ayrıca valf bilyeleri %83 daha hafifletilerek çok daha rahat içim ve tahliye sağlandı.

Patentli 360 Derece döner göbek sistemi ve tek hareketle göbeği oturtabildiğimiz Click Sistem vazgeçilmez özellikler olarak korunuyor.

Çoklu içimler için aynı anda içim ve tahliye sağlar. Kurulumda Hiçbir bilyeyi çıkartmanıza gerek kalmaz.

10 kademeli uzalıp-kısalan alt ser artık daha net ayarlanabilir.

Çıkış adaptörlerini çevirerek çekim rahatlığını ayarlayabilirsiniz.

Sitemizden satın alabileceğiniz ekstra blow off + aparatıyla gövdeden tepsi altına dikey, tepsiden yana, tepsi altınsan aşağıya gibi 31 farklı tahliye tarzıyla görsel şölen sunar hale gelmiştir.

Not:Kutu içeriğinde Marpuc ve Hortum Bulunmamaktadır. 1 adet çıkış adaptörü kutuda mevcuttur. Çoklu içimler icin ekstra adaptör alabilirsiniz.

ÜRÜN TAM FATURALI VE RESMİ SATICI HOOKAHTURK GARANTİSİ ALTINDADIR.

PİYASADA DAHA UYGUN FİYATLI SATILAN KOPYALARINA DİKKAT EDİNİZ!

STEAMULATION ULTIMATE TANITIM VIDEOSU:Yeni bir nargile takımı mı almak istiyorsunuz? Belki de özel bir şey arıyorsunuz ya da her zaman lüks bir nargile gibi özel bir şey satın almak istemişsinizdir? Cevap: Steamulation. HookahTurk Mağazasında geniş bir nargile, aksesuar ve yedek parça yelpazesi bulacaksınız. Tüm Steamulation Nargileleri Almanya'da Üretilmiştir. Hassas üretim süreçleriyle birlikte yüksek kaliteli V4A ve V2A paslanmaz çelikten karmaşık anodize uçak alüminyumuna kadar seçim, yüksek kalite standartlarına sahiptir. SteamClick 360 derece bağlantı sistemi gibi ek özellikler piyasada yeni bir standart belirliyor. Göbek kilidi, maksimum kapanma ve hız ile kullanım sağlar. Saniyeden çok daha kısa sürede açılabilir veya güvenli bir şekilde kapatılabilir. Bu, SteamClick 360'ı dünyadaki en hızlı ve en pratik nargile bağlantı sistemi yapar.

ÖDÜLLÜ TEKNOLOJİ Steamulation ULTIMATE, Frankfurt ShishaMesse'de 2023 yılının en iyi nargile ödülüne layık görüldü! Neden? Ödül jürisinin söylediği şu: “[…] Bu yıl birçok öne çıkan ürün oldu, ancak tüm diğerlerini geride bırakan bir ürün var. Kalite ve yenilik için yeni bir standart belirliyor ve olağanüstü özellikleri ve işlevleri nedeniyle bizi etkiledi. Nargile alanında yılın en iyi ürünü “Steamulation Ultimate” Nargile'ye gidiyor. Schmidt Innovations şirketi, sektörde devrim yaratan bu ürünle bir şaheser yarattı. "Steamulation Ultimate" nargile, inanılmaz derecede yüksek kalitesi ve en iyi malzemelerin kullanımı ile karakterize edilir. Ürün yenilikçi ve piyasada daha önce hiç görülmemiş benzersiz bir deneyim sunuyor. "Steamulation"ın arkasındaki ekip, müşteri beklentilerini aşan bir şey yaratmak için çok çalıştı. Hem işlevsel hem de estetik açıdan hoş bir ürün yaratmak için her ayrıntıyı mükemmelleştirdiler. Bu nargileyi bu kadar özel kılan, birçok yenilikçi özelliğidir. "Genişletme Sistemi", kullanıcının doğası gereği çeşitli fiş sistemini standartlaştırmasına olanak tanır. “Moon Gravity” sistemi, birden fazla tüpe rağmen çekimde kalite kaybı olmamasını sağlar. “Dip Tube Control”, daldırma tüpünün 10 farklı versiyonda kullanılmasına izin verir. Bunlar, bu nargilede birleştirilen mükemmel teknolojinin yalnızca birkaç örneğidir. Steamulation, nargile deneyimini iyileştirmek için bile birkaç patente sahiptir. Jürinin saydığı 13 USP, müşterilerin beklentilerini aşan bir ürün yaratıldığının bir kanıtı. "Steamulation"ın arkasındaki ekibi tebrik eder, sıkı çalışmaları ve özverileri için teşekkür ederim. Nargile endüstrisinde yenilik ve yaratıcılığın hala mümkün olduğunu kanıtladılar. Sadece işlevsel ve kaliteli değil, aynı zamanda estetik açıdan hoş bir nargile yaratmayı başardılar. […]”

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.