Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

HookahJohn Trimony - Sun Burst | HookahTurk

HookahJohn Trimony modeli orta ve üst segmentteki tüm tütün markaları ile kullanıma uygundur. Sahip olduğu Phunnel tasarımındaki 3 centik ile ekstra çekim rahatlığı sunar.

HookahJohn Trimony - Sun Burst

HookahJohn Trimony - Sun Burst
TÜKENDİ
HookahJohn Trimony - Sun Burst
699,00₺
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Stok Kodu: 797

 Türkiye’deki nargile kullanıcılarının çoğu toprak yada kalitesiz seramik lüleler kullanmaktalar. Bu tarz lüleler tütünden tam performans alamamanıza, tütünü erken yakmanıza veya lülenin alt kısmında yanmamış tütünlerinizin kalmasına sebep olabilir. Topraktan yapılan lülelerinizde bir süre sonra hoş olmayan kusmalar meydana gelir. Bu hem görüntü açısından hem de sağlık açısından sorun teşkil eder. Tamamen seramik lüleler ise tütününüzün erkenden yanmasına, içim sürenizin kısalmasına neden olur. Bu durumun en önemli sebebi lülenizin ısı yönetim ve dağıtım yeteneğidir. HookahJohn Lüleler, nargile tütünlerinize yönelik en iyi ısı kontrolü ve dağılımı sağlamak amacıyla 1. Sınıf Amerikan beyaz killerinden seçilen özel bir formüle ve karışıma sahip kilden üretilmektedir. Aynı şekilde üzerindeki kaplama da Amerika menşeili özel bir kaplamadır. Bu iki özel materyal ısının lüleye düzgün ve dengeli şekilde yayılmasını sağlar ve içtiğiniz tütünden tam performans alırsınız. Üretim süreci tamamen Amerikalı kil ustalarının hünerli el işçiliğine dayalıdır.

 HookahJohn Trimony modeli orta ve üst segmentteki tüm tütün markaları ile kullanıma uygundur. Sahip olduğu Phunnel tasarımındaki 3 centik ile ekstra çekim rahatlığı sunar. Retro Harmon modelinden biraz daha derindir. Tütününüze ve tercihinize bağlı olarak Folyo ve Lotus kloud, ignis tarzı tüm HMD’ler (Isı Yönetim Araçları) ile kullanıma uygundur. Lotus ve İgnis ölçülerindeki tüm HMD’ler ile tam uyum sağlar. Tütün doldurma tekniğinize bağlı olarak 20-25gr arası tütün alır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.