Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Nargile Aksesuarları, Nargile Lülesi, Nargile Hortumu, Nargile Marpucu | HookahTurk

Nargile Aksesuarları, Nargile Lülesi, Nargile Hortumu, Nargile Marpucu

Nargile Aksesuarları

Stok Kodu: Midnightwindcover
Rus markası El Bomber tarafından üretilen 4x4 Off Road edition Rüzgarlık...
650,00₺
Stok Kodu: Midnighttong
Rus markası El Bomber tarafından üretilen midnight edition maşa...
550,00₺
Stok Kodu: Midnightwindcover
Rus markası El Bomber tarafından üretilen Midnight edition Rüzgarlık...
550,00₺
Stok Kodu: 850
Apollo markasına ait Hareketli Nargile Suyu Renklendiricisi tamamen gıda uyumludur.  İçeceklere dahi katılabilir. Gıda uyumu belgeleri mevcuttur.1 Adet 10gr Kavanoz Toz Fiyatıdır.Küçük şişelerde suya 1 gram, Büyük şişelerde 2 gram kullanılmalıdır.KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş g..
99,00₺
Stok Kodu: 774
Lüle dolumuna ve düzeltimine yardımcı olan çatal ve iğne setidir...
75,00₺
Stok Kodu: 1116
Deri kılıflı, Özel işlemeli bir ucu Lüle doldurmak için Çatal, diğer ucu folyo delmek için iğne.KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi Sürat Kargo sorumluluğu altındadır. Siparişinizin ..
125,00₺
Stok Kodu: 653
Steamulation, WDHookah, Bayshisha gibi schliff system çıkışlı takımlar ile uyumludur.Fiyat Adet Fiyatıdır.Üfleme tekniliğiyle üretilmiştir ve tamamen el yapımıdır. Oldukca kaliteli ve kalın bir camdır. Kolay kolay kırılmaz. Nargilenize oldukça şık bir görüntü katar. Şişe içindeki dumanı..
150,00₺
Mattpear Persona Askılı Sipsi
TÜKENDİ
Stok Kodu: 1092
Rus markası Mattpear tarafından üretilen askılı sipsi. Uç kısmı çelikten imal edilmiştir.11mm iç çapa sahip olan sipsi Softouch silikon bağlantı kısmına sahiptir. Sipsinin Deri askısı kutu içeriğine dahildir. Ürün Boyutları: 7,5 cm x 1,5 cm.KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızc..
249,00₺
Stok Kodu: 1052
Mr.eds markasına ait anti-kanserojen 50'li Sipsi.KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi Sürat Kargo sorumluluğu altındadır. Siparişinizin durumunu ve Kargo takip numarasını Siparişlerim menü..
50,00₺
Nargile Folyosu 40 micron
TÜKENDİ
Stok Kodu: 773
Nargile folyosu ile içim yapmayı sevenler için en ideal 40 micron folyodur. Folyo üzeri tel veya közlükle kullanmanızı tavsiye ederiz.KARGO SÜRECİ:Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi Sürat Kargo sorum..
25,00₺
Stok Kodu: 707
Nargile kömürleriniz közmatik ile 5 dakika içinde kullanıma hazır.Sağlam ve uzun ömürlu rezistansa sahiptir.Galvaniz kasalıdır.Kasa üzerinde açma kapama tuşu vardır.Rezistansın ömrünü uzatan koruyucu ızgara bulunmaktadır.Taşıma ve kullanım rahatlığı sağlayan sapı bulunmaktad..
350,00₺
Stok Kodu: 719
1 Adet Lüle Contası.Siyah Silikon Malzemeden üretilmiştir...
7,00₺
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)