MOZE Nargile Breeze two - Wavy Blue

ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi MOZE Nargile Breeze two - Wavy Blue

Moze Nargile Markası bir Alman Markasıdır. Breeze Two Modeli 304 Çelik ve Epoksi malzemelerinden üretilmiştir.

Bir Nargile - Dört Farklı Tahliye Sistemi: Moze Breeze Two'nun yeni, korumalı ve yenilikçi blöf sistemi ile dört farklı tahliye arasından seçim yapmak mümkün!

İlk seçenek, Moze Breeze'den zaten bilinen klasik tahliyedir. Duman göbekten tepsiye doğru üflenir.

İkinci tahliyede, tepsi altından aşağıya doğru üflenir. Bu tahliyede, nargilenin tahliye çıkışı elemanı, tepsi altına yerleştirilmiştir.

Moze Breeze Two'nun üçüncü tahliye seçeneğinde duman lüle altından yukarı doğru yapılır. Bunu yapmak için tahliye adaptörü lüle girişinin altına takılır. (ikinci tepsiyi iki parça arasına yerleştirmeden).

Dördüncü seçenek için ikinci tepsi tahliye adaptörü ile tepsi girişi arasına vidalanırsa, iki tepsi arasındaki boşluktan duman çıkar.

Lazerli Alt Ser Borusu: Moze Breeze Two'nun bir başka özelliği de yeni tasarlanmış alt serdir.  Alt serdeki X-Cuts, Moze Breeze Two'ya gözalıcı şıklık katmakta.

Adaptif Difüzör: Moze Breeze Two'nun difüzörü çıkarılabilir ve her iki taraftan vidalanabilir. Bu, nargile içerken sessiz veya sesli tok içim isteyip istemediğinize kolayca karar vermenizi sağlar. Tok ve sesli içim için difüzörü delikler tabana bakacak şekilde vidalamanızı öneririz.

Lazer İşlemeli Tepsiler: Moze Breeze Two'nun tepsileri lazer işlemelidir. - lazerli desen, tepsileri geleneksel olanlardan farklı kılar ve Breeze Two'nuza ek bir çarpıcı tasarım kazandırır.

Yükseklik: 40cm

 

Kutu içeriği:

Nargile Takımı

Şişe

Marpuc

HookahTurk Soft Touch Hortum [HEDİYE]

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Ürün Kodu: Mozebreezetwoblue
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 2.799,00TL