Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Conceptic Design HMD Çelik Közlük - HookahTurk | HookahTurk

Conceptic Design HMD Çelik Közlük - Rus markası Conceptic Design tarafından üretilen 304 Çelikten imal edilmiş közlüktür.

Conceptic Design HMD Çelik Közlük

Conceptic Design HMD Çelik Közlük
Conceptic Design HMD Çelik Közlük
Ücretsiz Kargo TÜKENDİ
Conceptic Design HMD Çelik Közlük
Conceptic Design HMD Çelik Közlük
Conceptic Design HMD Çelik Közlük
1.100,00₺
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Stok Kodu: conceptic-hmd
Rus markası Conceptic Design tarafından üretilen 304 Çelikten imal edilmiş közlüktür. Sıra dışı tasarımı ve performansıyla mükemmel kullanım sağlar. Çelik közlükler çok uzun ömürlüdür. Aliminyum közlükler gibi zamanla formu değişmez. 

Tamamen tek parça olması, ona büyük bir dayanıklılık ve güvenilirlik sağlamakta.  Isı kontrol cihazının duvarı nargile pazarına özgüdür. Maşaların kolay ve güvenli kullanımı için dış yüzeyin üst çapında 2 adet yuva bulunmaktadır. Her iki taraftaki yükselti, üç seçenekte 4 kömür koymak için kademeli bir şekle sahiptir. 

1. Yüksek ısı yoğunluğu: Duvardaki V şeklindeki oyuğa 2 üst kömür yerleştirilir. 
2. Orta ısı yoğunluğu: En üstteki 2 kömür, duvardaki V şeklindeki çentiğin üstüne yerleştirilir. 
3. düşük ısı yoğunluğu: üstteki 2 kömür, maşa yuvaları ile “kulakların” üzerine yivlidir.

Isı kontrolündeki bu değişkenlik, herhangi bir tütün ve dolgu maddesi türü için doğru sıcaklık ayarının elde edilmesine yardımcı olur.  Tabandaki çok sayıda delik, karışım boyunca iyi hava sirkülasyonu ve eşit ısı dağılımı sağlar. Kömür ve alt kısım arasındaki hava sirkülasyonunu artırmak için oluklu alt kısım. Bu, kömürün kararmasını önler.

KARGO SÜRECİ:

Siparişleriniz 3 iş günü içinde firmamızca kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya teslim edildikten sonraki teslimat süresi Sürat Kargo sorumluluğu altındadır. Siparişinizin durumunu ve Kargo takip numarasını Siparişlerim menüsünde görebilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.